Havarijní pojištění kalkulačka

Při používání kalkulačky mějte na paměti, že:

Nejlevnějšího havarijního pojištění můžete dosáhnou například tím, že zvolíte vysokou míru spoluúčasti na havarijním pojištění a uplatníte bezeškodný průběh. Vyplatí se také investovat do zabezpečení vozidla, které může zlevnit havarijní pojištění až o 20%. Pro nová vozidla doporučujeme i pískování skel, které vám může přinést slevu až 10 % a sníží také pravděpodobnost odcizení vozidla. Vyznačení výrobního čísla vozu na okna pískovací technologií a zařazení do centrální databáze navíc zvyšují i pravděpodobnost dohledání odcizeného vozu.

Pokud budete uzavírat pojištění pouze na riziko havárie bez odcizení, pak zabezpečení vozu nemá vliv na cenu pojištění. V takovém případě může cenu pojištění snížit pouze bonus, případně obchodní či technická sleva.

Cena stejného havarijního pojištění se pro různé osoby bude lišit díky segmentačním faktorům, jako jsou věk pojistníka příp. držitele vozidla a trvalé bydliště, přičemž rozdíl může činit i několik tisíc korun.

Pro použití naší kalkulačky opiště antispamový kód:
Online univerzální kalkulačka.eu vám pomůže v oblasti financí a peněz

Ušetřete tisíce a sjednejte si online pojištění pomocí našich jednoduchých aplikací: nejlevnější Pojištění domácnosti, rychlé, levné a výhodné Pojištění nemovitosti, proti vlastním chybám a drahým následkům z nich: Pojištění odpovědnosti za škodu, jak se dozvědět rozdíly v jednotlivých typech pojištění vozidel? :Pojištění vozidel, porovnání online a nalezení a sjednání nejlevnějšího: Povinné ručení, bohatou penzi a klid ve stáří: Penzijní připojištění, při úmrtí živitele rodiny za vás banka zaplatí např. milionovou hypotéku: Životní pojištění, na cesty po světě si nezapomeňte sjednat Cestovní pojištění, chcete mít klid když si vaše děti hrají? Nebo vy sportujete? Pak si sjednejte Úrazové pojištění.