Havarijní pojištění online

Přes internet to má výhody, které přes poradce nebo pobočku nezískáte. S námi získáte úsporu peněz a času, navíc je to pohodlné a anonymní.

Služby našeho pojišťovacího makléře jsou zdarma. Pojistné vás vyjde většinou levněji než na pobočce pojišťovny. Součástí našich služeb jsou kalkulace, návrh smlouvy i prohlídka vozidla, což pro vás znamená, že nemusíte nikam chodit a nezaplatíte nic navíc.

Jak na to?

Postup sjednání smlouvy:

Klikněte na „Kalkulačka" a zobrazí se formulář k vyplnění. Pokud Vám výše pojistného i pojistné částky vyhovují pokračujte dál.

Klikněte na „Pojištění on-line" a zobrazí se formulář k vyplnění

Pečlivě tento formulář vyplňte. Pokud si nebudete vědět rady, klikněte na ikonku vysvětlivky (otazníku) u daného pole. Pro sjednání smlouvy je nutné souhlasit se zpracováním osobních údajů.

Po vyplnění formuláře jej potvrdíte a odešlete. Do dvou pracovních dnů obdržíte na Vámi uvedenou e-mailovou adresu náhled smlouvy, prosíme o podrobnou kontrolu všech údajů smlouvy a odeslání akceptace.

Do 3 pracovních dnů od nás obdržíte k podpisu pojistnou smlouvu. Podepsanou ji odešlete zpět v přiložené ofrankované obálce.

Po zpracování smlouvy obdržíte nejdéle do třiceti dnů akceptaci smlouvy od aktuální vytypované pojišťovny. Počátek pojištění je možný nejdříve od následujícího dne po dni sepsání smlouvy.

V případě vašeho zájmu o získání přehledu stavu smlouvy se můžete přihlásit jako registrovaný uživatel.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat - viz kontakty

Pro použití naší kalkulačky opiště antispamový kód:
Online univerzální kalkulačka.eu vám pomůže v oblasti financí a peněz

Ušetřete tisíce a sjednejte si online pojištění pomocí našich jednoduchých aplikací: nejlevnější Pojištění domácnosti, rychlé, levné a výhodné Pojištění nemovitosti, proti vlastním chybám a drahým následkům z nich: Pojištění odpovědnosti za škodu, jak se dozvědět rozdíly v jednotlivých typech pojištění vozidel? :Pojištění vozidel, porovnání online a nalezení a sjednání nejlevnějšího: Povinné ručení, bohatou penzi a klid ve stáří: Penzijní připojištění, při úmrtí živitele rodiny za vás banka zaplatí např. milionovou hypotéku: Životní pojištění, na cesty po světě si nezapomeňte sjednat Cestovní pojištění, chcete mít klid když si vaše děti hrají? Nebo vy sportujete? Pak si sjednejte Úrazové pojištění.